ART / Lithographs / Litograph in colors 8761066
nr 876 1066
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Lennart Lannfjäll, Épreuve d'artiste (artist proof), seabird, sheet: 17 x 21,
Lennart Lannfjäll, EA (konstnärens exemplar), Sjöfågel, bladets mått: 17 x 21
600
SEK 600
Monday February 17 2014
at 18:30:46
200 kr
200 kr
250 kr
500 kr
- Thema-auction
Feb 17
Read more about Grafik